04 Лютого, 2021 р., 14:25
ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади”
03 Лютого, 2021 р., 16:03
29 січня 2021 року заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Ярослав Хоменко та головний спеціаліст Ріпкинського бюро правової допомоги Євгенія Панова Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели правопросвітницький захід та вуличне інформування із земельних питань в межах реалізації пілотного проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» та надали правову допомогу мешканцям с. Петрушин.
26 Січня, 2021 р., 23:10
КОМПЕНСАЦІЇ ВІД ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
17 Січня, 2021 р., 06:52
     Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.