КОМПЛЕКСНИЙ ПЛАН ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

16 Жовтня, 2024 р., 13:42
 З метою забезпечення сталого розвитку Киселівської  територіальної громади продовжується процедура розробки Комплексного плану просторового розвитку території Киселівської  територіальної громади.
19 Вересня, 2024 р., 16:13
18.08.2024 у приміщенні Вознесеньської сільської ради було проведено засідання робочої групи з розроблення Програми комплексного плану просторового розвитку території Киселівської територільної громади Чернігівського району Чернігівської області.
13 Вересня, 2024 р., 09:10
    З метою забезпечення сталого розвитку Киселівської  територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, з урахуванням концепції інтегрованого розвитку території громади Киселівська сільська рада рішенням №15/VIII-36 від 21 грудня 2021 року розпочала процедуру розробки Комплексного плану просторового розвитку території Киселівської  територіальної громади.