21 Жовтня, 2020 р., 16:40
 Шановні учасники виборчого процесу, кандидати на посади депутатів на перших осіб представницької влади різного рівня!
21 Жовтня, 2020 р., 11:07
Цими вихідними в Україні відбулася акція «1000000 дерев за 24 години». До масштабного проєкту долучилися й посадовці Чернігівщини, зокрема новопризначена голова обласної адміністрації Анна Коваленко та голова Чернігівської районної державної адміністрації Сергій Журман.
21 Жовтня, 2020 р., 11:05
Під час участі в Національному земельному форумі в межах робочої поїздки на Чернігівщину Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Документ передбачає передачу земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності.
21 Жовтня, 2020 р., 11:03
Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.
15 Жовтня, 2020 р., 10:44
 Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.
14 Вересня, 2020 р., 11:46
Шановні офіцери, прапорщики і старшини, сержанти, курсанти і солдати, ветерани танкових військ!
09 Вересня, 2020 р., 15:10
 Для запобігання і попередження пожеж 08 вересня поточного року інспекторським складом Чернігівського районного відділу УДСНС України в області було проведено інформаційно-роз’яснювальні бесіди по території району, з метою запобігання виникнення пожеж.
04 Вересня, 2020 р., 09:29
Шановні підприємці-платники податків!