02 Грудня, 2020 р., 14:00
1 грудня  відбулося пленарне засідання восьмої (позачергової)  сесії сільської  ради сьмого скликання, яке провів  сільський голова  Володимир Шелупець.В ході засідання депутатами були розглянуті питання:
10 Листопада, 2020 р., 12:39
У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо захворювання на COVID -19 на території Чернігівської області, Чернігівський РВ УДМС України в Чернігівській області  переходить на окремий графік надання адміністративних послуг.
09 Листопада, 2020 р., 09:55
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
21 Жовтня, 2020 р., 16:40
 Шановні учасники виборчого процесу, кандидати на посади депутатів на перших осіб представницької влади різного рівня!
21 Жовтня, 2020 р., 11:07
Цими вихідними в Україні відбулася акція «1000000 дерев за 24 години». До масштабного проєкту долучилися й посадовці Чернігівщини, зокрема новопризначена голова обласної адміністрації Анна Коваленко та голова Чернігівської районної державної адміністрації Сергій Журман.
21 Жовтня, 2020 р., 11:05
Під час участі в Національному земельному форумі в межах робочої поїздки на Чернігівщину Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Документ передбачає передачу земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності.
21 Жовтня, 2020 р., 11:03
Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.