КОНТАКТИ

Адреса: 15530, Чернігівська область, Чернігівський район, с.Киселівка, вул. Молодіжна, буд.10.

Фактичне місце знаходження: 15535, Чернігівська область, Чернігівський район, с.Вознесенське, вул.Центральна, буд. 43б.

код ЄДРПОУ 44342470

e-mail: kiselivka_ccd@ukr.net

Телефон:

Розпорядок роботи:

Початок роботи: 8 год. 00 хв.

Кінець роботи: 17 год. 00 хв.

Обідня перерва: з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв.

Вихідні дні: субота, неділя.

Працівники Служби

Начальник Служби  – Тісєєва Тетяна Олександрівна

Спеціаліст Служби  – Алієва Віта Анатоліївна

Основні завдання Служби у справах дітей

1. реалізація на території Киселівської сільської ради політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;
  2. координація діяльності підприємств, установ організацій усіх форм власності розташованих на території Киселівської сільської ради, у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи, спрямованої на запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.
  3. розроблення і здійснення самостійно або разом з іншими відповідними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадськими організаціями заходів, спрямованих на поліпшення становища і соціального захисту дітей, забезпечення прав, свобод і законних інтересів дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, усунення причин, що породжують ці явища, а також здійснення контролю за виконанням цих заходів.
  4. забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення  опіки та піклування над дітьми.
  5. ведення державної статистики щодо дітей.
  6. ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  7. надання підприємствам, установам, організаціям всіх форм власності, громадським організаціям, громадянам конституцій з питань соціального захисту дітей, запобігання вчиненню дітьми правопорушень;
  8. улаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку, піклування.
  9.  підготовка інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів, організація дослідження стану соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;
  10.  визначення пріоритетних напрямів поліпшення на території Киселівської сільської ради становища дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвитку, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;

Напрямки роботи служби:

• Соціальний захист та профілактична робота.
  •  Розвиток сімейних форм виховання.
  •  Захист житлових та майнових прав

+38 (063)-642-10-01