17 Жовтня, 2024 р., 08:28
   Регіональна платформа для комунікації бізнесу і влади заснована за ініціативи Президента Володимира Зеленського і працює в рамках Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Про старт платформи і можливості для бізнесу йшлося на брифінгу в Чернігівській ОВА.
07 Жовтня, 2024 р., 11:40
У відповідності до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні (постанова КМУ №555 від 25.05.2011р.) повідомляємо про початок громадських обговорень проєкту містобудівної документації:
03 Жовтня, 2024 р., 11:25
З 30 вересня по 09 жовтня 2024р. на території Киселівської територіальної громади навколо населених пунктів, на околицях лісів, полів, на узбіччях доріг буде проводитись пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу.
25 Вересня, 2024 р., 08:28
Чернігівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області повідомляє про те, що згідно з протоколу ДНПК при Чернігівській РВА №26 від 06.09.2024 року на території Чернігівського району з 28.09.2024 по 28.10.2024 буде проводитися імунізація диких м'ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак тощо) проти сказу.