Дата: 08.07.2024 12:45

ІІ засідання робочої групи з питань  оптимізації мережі закладів освіти Киселівської сільської ради

04 липня 2024 року відбулося друге засідання робочої групи з питань оптимізації мережі закладів освіти Киселівської громади. Учасники групи проаналізували мережу закладів дошкільної освіти, оцінили наявну ситуацію у системі закладів освіти громади, здійснили SWOT- аналіз:  обговорили сильні, слабкі сторони чинної мережі, загрози та можливості її розвитку, визначили проблеми та перспективи.