Шановні мешканці Киселівської громади! Запрошуємо Вас на тренінг з проектного та грантового менеджменту.

Дата: 08.07.2024 12:01

Шановні мешканці Киселівської громади!

Запрошуємо Вас на тренінг з проектного та грантового менеджменту.

9 липня з 11:00 до 16:00 експерти Агенції відновлення та розвитку в рамках проекту "Партнерство за стійке відновлення та розвиток громади", який реалізується за підтримки Програми "Фонд "Партнерство за сильну Україну"" будуть проводити навчання з проектного та грантового менеджменту.
В ході тренінгу ви дізнаєтесь як розробити проектну заявку, скласти бюджет проекту, знайти гранти та які інструменти використовувати для моніторингу виконання проекту.

Чекаємо Вас за адресою: с. Вознесенське, вул. Центральна 43 б