Повідомлення про створення робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку Киселівської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області

Дата: 25.06.2024 12:05

З метою забезпечення сталого розвитку Киселівської сільської ради  з дотримання принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Киселівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області, рішенням №41/VIII- 1 від 21 червня2024 року розпочала  процедуру розробки Комплексного плану просторового розвитку території Киселівської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області. З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному сайті громади за посиланням:

На вимогу Постанови Кабінету Міністрів від 01.09.2021 року №926  «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» Киселівська сільська рада повідомляє про початок прийому заявок від мешканців громади , представників громадських організацій, бізнесу, які бажають увійти до персонального складу робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Киселівської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області.

З вимогами до персонального складу робочої групи , як тимчасового консультативного-дорадчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану можна ознайомитись у тексті рішення про розробку Комплексного плану.

Заяви приймаються з 26  червня 2024 року по 9 липня 2024 року виключно на ім’я сільського голови в електронному вигляді на електронну адресу: zv_kiselivka@ukr.net,  або у паперовому вигляді за адресою:15530, Чернігівська область, Чернігівській район, с.  Киселівка, вулиця Молодіжна, 10.