Повідомлення про початок розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Киселівської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області та прийом пропозицій до нього

Дата: 24.04.2024 15:23

Повідомлення про початок розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Киселівської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області та прийом пропозицій до нього

Розпочато розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Киселівської територіальної громади.

З метою забезпечення сталого розвитку Киселівської територіальної громади шляхом розроблення містобудівної документації для прийняття рішень щодо комплексного просторового розвитку населених пунктів громади і території за їх межами, комплексного управління у галузі використання земель громади та визначення напрямів її збалансованого освоєння, на виконання вимог чинного законодавства Киселівською  радою прийнято рішення від  03.11.2023р. 33/ VIII-2 «Про затвердження Програми розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Киселівської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області на 2024-2025 роки».

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади (даліКомплексний план) є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою КМУ від 01.09.2021 р. № 926.

На виконання вимог чинного законодавства України розпочинається прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану.

Терміни подання пропозицій: протягом 14 календарних днів з наступного дня після опублікування повідомлення .

Умови щодо внесення пропозицій: Пропозиції для врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб слід подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом заявника до відділу земельних відносин, архітектури та послуг Киселівської сільської ради за адресою: сиселівка, вул.Молодіжна,10,15530, або на електронну адресу e-mail:  kiselivska-sr@ukr.net

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу земельних відносин, архітектури та послуг Киселівської сільської ради- Баглай Олена Миколаївна.