Нова техніка для Киселівської громади від ПРООН

Дата: 17.04.2024 12:18

Виконавчий комітет Киселівської сільської ради Чернігівського району в особі сільського голови Шелупця Володимира Михайловича та жителів громади дякує лідерам Європейських країн та уряду Японії за надану гуманітарну допомогу у вигляді двох сміттєвозів Ford місткістю 12м3, які будуть обслуговувати населенні пункти нашої громади.

Техніка була отримана завдяки UNDP та донорам у подібному форматі «ХХ одиниць техніки надано Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансування уряду Японії/Європейського Союзу».

Окрема подяка керівникам сільськогосподарських підприємств,  фермерських господарств та підприємцям, а саме: Коров’яковському О.Є., Пономаренко М.Д.,  Льодовій Н.П., Поздняку О.М.  - за надану допомогу в придбанні паливо-мастильних матеріалів необхідних для перегону техніки до Киселівської громади.