Про проведення громадських слухань щодо розгляду містобудівної документації « Генеральний план села Кобилянка Чернігівського району Чернігівської області»

Дата: 29.02.2024 09:06

Згідно рішення Киселівської сільської ради від 11.04.2019 № 29631-VII «Про внесення змін до кошторисних призначень (генеральні плани сіл)», 04 квітня 2024 року будуть проведені громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації «Генеральний план та план зонування села Кобилянка Чернігівського району Чернігівської області», та з 29 лютого 2024 року оголошується початок процедури подання пропозицій до проекту містобудівної документації.

Строк завершення подання пропозицій:  до 29 березня 2024 року.

Місце  проведення громадських слухань:  15530, Чернігівський район, с.Киселівка, вул.Молодіжна,10, адмінприміщення сільської ради.

Час : 11-00

З містобудівною документацією можна ознайомитися з 29 лютого 2024 року по 29 березня 2024 року (включно) у відділі земельних відносин, архітектури та послуг Киселівської сільської ради.

Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій:

Начальник відділу земельних відносин, архітектури та послуг Баглай Олена Миколаївна

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):

15530, Україна,Чернігівська область, Чернігівський район, с.Киселівка, вул Молодіжна,10 у письмовому вигляді особисто або на електрону адресу Киселівської сільської ради:

kiselivska-sr@ukr.net

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.