ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про роботу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти У

Дата: 11.01.2024 10:23

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про роботу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України виконавчого комітету Киселівської сільської ради

Станом на 11 січня 2024 року до Державного реєстру пошкодженого та знищеного майна надійшла 128 заяв від мешканців Киселівської сільської ради на отримання компенсації за пошкоджене майно, з яких 8   знаходяться в обробці , 54 - прив’язано, 58  прийнято рішення Комісії щодо надання компенсації  на суму 14180459,09 грн , 8  прийнято рішення Комісії про відмову у наданні компенсації.

Станом на 11 січня 2024 за результатами розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України Комісією прийнято 10 рішень про надання відповідної компенсації шляхом видачі житлового сертифікату на загальну суму 14164587,80  гривень, та 2 рішення про відмову у наданні компенсації.