Дата: 18.12.2023 11:54

ОГОЛОШЕННЯ

Про початок процедури реєстрації, розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації :

«Детальний план території з метою підготовки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення із земель для індивідуального садівництва  КВЦПЗ 01.05 площею 0,1193 га кадастровий номер 7425585700:03:000:9475 в землі для будівництва і обслуговування будівель торгівлі КВЦПЗ 03.07 за межами населеного пункту на території Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області».

Рішення 27сесії 8-го скликання Киселівської сільської ради №27/VII-3 від 30.06.2023р. «Про розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»,

Замовник: Виконавчий комітет Киселівської сільської ради

Розробник: ФОП Козир О.І. м.Чернігів.

Виготовлення детального плану території має на меті визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, що перебуває у приватній власності з цільовим призначенням «для індивідуального садівництва» для зміни цільового призначення земельної ділянки та будівнитва мийки самообслуговування.

Рішення детального плану виконані на топогеодезичній основі, у масштабі 1:1000 та ув’язані з існуючою забудовою та інфраструктурою території.

Проектом передбачається  зміна цільового призначення земельної ділянки, будівництво на ній мийки самообслуговування на 6 постів,   створення додаткової інженерно - транспортної інфраструктури ,у вигляді під’їзних доріг, проїздів і майданчиків , прокладка додаткової мережі електропостачання, водопостачання, будівництво операторної та локальних очисних споруд.

Для ознайомлення з основними техніко-економічними показниками  детального плану території, графічними матеріалами та подання пропозицій  звертатися до виконавчого комітету Киселівської ОТГ  за адресою:

Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Киселівка, вул. Молодіжна, буд. 10

та на офіційних сайтах ,Описание: https://gromada.org.ua/mail/77323/, chadm_post@cg.gov.ua

Громадські обговорення з приводу розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо вищезазначених проектів містобудівної документації

відбудуться у приміщенні Киселівської ОТГ  за адресою:

Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Киселівка, вул. Молодіжна, буд. 10

«28» грудня 2023 року об 11.00 год.

Пропозиції можна подавати  у письмовому вигляді до «28» грудня 2023р. до виконавчого комітету Киселівської ОТГ .

Анонімні пропозиції не розглядаються.

Запрошуються представники громадських організацій, зацікавлені члени громади, розробники документації та представники інвестора.

План існуючого використання території, суміщений з опорним планом. Схема існуючих планувальних обмежень. М 1:1000

Проектний план. Схема проектних планувальних обмежень.

Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі Чернігівського