Про скликання тридцять п’ятої  сесії восьмого скликання Киселівської сільської ради

Дата: 12.12.2023 11:27

КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2023 року

с. Киселівка                         №

Про скликання тридцять пятої  сесії восьмого

скликання Киселівської сільської ради

Відповідно до  пункту 8 частини 4 статті 42, частини 10 статті 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Киселівської сільської ради VІІІ скликання

ЗОБОВ’ЯЗУЮ

1.Скликати  тридцять п’яту   сесію восьмого скликання о  10 - 00 годині    22 грудня  2023 року в адмінприміщенні с.Вознесенське за адресою: вул.Центральна, 43Б, с.Вознесенське.

2.На розгляд сесії винести такі питання :

1.

Про внесення змін до складу виконавчого комітету Киселівської сільської ради.

Доповідач: сільський голова Шелупець В.М.

1.

Про бюджет Киселівської сільської  територіальної громади  на 2024 рік.

Доповідач: начальник фінансового відділу Бакеєва Л.А.

1.

Про план роботи сільської ради на 2024 рік.

1.

Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Киселівської сільської ради від 10.12.2020 № 1/VІІІ-16 «Про доручення старостам підписувати довідки, покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, реєстрації довіреностей, що прирівнюються до нотаріально посвідчених»

1.

Про покладання обов’язків із вчинення  нотаріальних дій по Вознесенському старостинському округу.

Доповідач: секретар сільської ради Матюха С.В.

1.

Про присвоєння назви вулиці в Обслуговуючому кооперативі «Житлово-будівельний кооператив «Олександрійський квартал», розташованого  в адміністративних межах Киселівської територіальної громади.

1.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності,  розташованої в межах населеного пункту с. Снов’янка на території Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області для сінокосіння і випасання худоби (01.08).

1.

Про надання дозволу на розроблення проєкту  землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, розташованої в  межах населеного пункту с. Снов’янка  з ведення особистого селянського господарства на для  сінокосіння і випасання худоби на території

Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області

1.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земельної ділянки з  подальшою передачею в оренду ФГ «АГРОЕКСПРЕС» на території Киселівської сільської ради  Чернігівського району Чернігівської області.

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фермерському господарству «АГРОЕКСПРЕС»

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с. Березанка на території Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

1.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

1.

Про викуп земельної ділянки, яка належить на праві постійного користування, для ведення фермерського господарства «Марія» на

1.

Про передачу у власність земельних  ділянок (паю)  у натурі (на місцевості).

Доповідач: начальник відділу земельних відносин, архітектури та послуг Баглай О.М.

Різне.

На сесію запросити депутатів сільської ради, старост,  керівників виконавчих органів ради, керівників закладів, що знаходяться на території сільської ради.

Сільський голова                                                Володимир ШЕЛУПЕЦЬ