ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ   про роботу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України

Дата: 13.11.2023 15:14

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про роботу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України виконавчого комітету Киселівської сільської ради

Станом на 13 листопада 2023 року до Державного реєстру пошкодженого та знищеного майна надійшла 29 заяв від мешканців Киселівської сільської ради на отримання компенсації за знищене майно, з яких 24  знаходяться в обробці , 3  прийнято рішення Комісії щодо надання компенсації шляхом видачі житлового сертифікату , 2  прийнято рішення Комісії про відмову у наданні компенсації.

Станом на 13.11.2023 за результатами розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України Комісією прийнято 3 рішення про надання відповідної компенсації шляхом видачі житлового сертифікату на загальну суму 4713750,80  гривень.