Про перенесення тридцять третьої сесії восьмого скликання Киселівської сільської ради

Дата: 30.10.2023 16:13

КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

30 жовтня

2023 року

с. Киселівка                         №

Про перенесення тридцять третьої  сесії

восьмого скликання Киселівської сільської ради

Відповідно до  пункту 8 частини 4 статті 42, частини 10 статті 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Киселівської сільської ради VІІІ скликання, у зв’язку із тимчасовою відсутністю посадових осіб, які наділені правом головувати на засіданні сесії,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ

1. Перенести пленарне засідання  тридцять третьої  сесії восьмого скликання Киселівської сільської ради на 03 листопада 2023 року, початок о      10-00 годин в адмінприміщенні с.Вознесенське за адресою:                                вул. Центральна, 43Б, с.Вознесенське.

2. На розгляд сесії винести питання, визначені в розпорядженні голови від 20.10.2023 № 105 «Про скликання тридцять третьої  сесії восьмого скликання Киселівської сільської ради».

3. На сесію запросити депутатів сільської ради, старост,  керівників виконавчих органів ради, керівників закладів, що знаходяться на території сільської ради.

Сільський голова                                                 Володимир ШЕЛУПЕЦЬ