ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про роботу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України вико

Дата: 11.10.2023 08:35

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про роботу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України виконавчого комітету Киселівської сільської ради

Станом на 10 жовтня 2023 року до Державного реєстру пошкодженого та знищеного майна надійшла 106 заяв від мешканців Киселівської сільської ради на отримання компенсації за пошкоджене майно, з яких 54  знаходяться в обробці та очікують експертних висновків, 38  прийнято рішення Комісії щодо надання компенсації, 5  прийнято рішення Комісії про відмову у наданні компенсації.

Станом на 10.10.2023 за результатами розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України Комісією прийнято 38 рішень про надання відповідної компенсації на  відновлення пошкоджених об’єктів на загальну суму 6950108,36  гривень.