Киселівська громада

Чернігівська область, Чернігівський район

РОЗПОРЯДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ №81 ВІД 24.08.2023 "Про скликання тридцять першої сесії восьмого скликання Киселівської сільської ради"

Дата: 24.08.2023 21:43
Кількість переглядів: 128

                                     Фото без опису                            

У К Р А Ї Н А

КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

24 серпня

2023 року

    с. Киселівка                         №

81

 

Про скликання тридцять першої сесії

восьмого скликання Киселівської сільської ради

 

         Відповідно до  пункту 8 частини 4 статті 42, частини 10 статті 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Киселівської сільської ради VІІІ скликання

ЗОБОВ’ЯЗУЮ

1.Скликати  тридцять першу   сесію восьмого скликання о  10 -00 годині    04 вересня 2023 року в адмінприміщенні с.Вознесенське за адресою: вул.Центральна, 43Б, с.Вознесенське.

2.На розгляд сесії винести такі питання :

 1.  

Про  звільнення старости Вознесенського старостинського округу Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області Барбаша Ю.Г.

Доповідач: сільський голова Шелупець В.М.

 1.  

Про передачу в оренду  земельної ділянки комунальної власності для сінокосіння і випасання худоби (01.08) площею 22,2580 га строком на 7 (сім) років на території Киселівської  сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

 1.  

Про передачу в оренду  земельної ділянки комунальної власності для сінокосіння і випасання худоби (01.08) площею 54,3179 га строком на 7 (сім) років на території Киселівської  сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

 1.  

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка), що розташована  на території  Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

 1.  

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду ФГ «АГРОЕКСПРЕС» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  орієнтовною площею 11,0000 га на території Киселівської сільської ради  Чернігівського району Чернігівської області.

 1.  

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка), що розташована на території Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

 1.  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 1.  

Про надання згоди на зменшення площі земельної ділянки комунальної власності.

 1.  

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни їх цільового призначення з для ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Киселівської сільської ради  Чернігівського району Чернігівської області.

 1.  

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) та передачі земельної ділянки  у власність.

 1.  

Про внесення змін до рішення Киселівської сільської ради від 01 червня 2023 року №26/VIII-5 «Про надання дозволу  на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для  будівництва та обслуговування закладів освіти (03.03)». 

 1.  

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни їх цільового призначення з для ведення особистого селянського господарства на для індивідуального садівництва  на території Киселівської сільської ради  Чернігівського району Чернігівської області.

 1.  

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок  у разі зміни їх цільового призначення з для ведення  особистого селянського господарства на розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

Доповідач: начальник відділу земельних відносин, архітектури та послуг Баглай О.М.

 1.  

Різне.

 

           На сесію запросити депутатів сільської ради, старост,  керівників виконавчих органів ради, керівників закладів, що знаходяться на території сільської ради.

Сільський голова                                        Володимир ШЕЛУПЕЦЬ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь