Киселівська громада

Чернігівська область, Чернігівський район

РОЗПОРЯДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ №74 ВІД 28.07.2023 "ПРО СКЛИКАННЯ ТРИДЦЯТОЇ СЕСІЇ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ КИСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"

Дата: 31.07.2023 09:28
Кількість переглядів: 92

                  Фото без опису

У К Р А Ї Н А

КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

28 липня

2023 року

    с. Киселівка                         №

74

 

Про скликання тридцятої сесії

восьмого скликання Киселівської сільської ради

 

         Відповідно до  пункту 8 частини 4 статті 42, частини 10 статті 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Киселівської сільської ради VІІІ скликання

ЗОБОВ’ЯЗУЮ

1.Скликати  тридцяту   сесію восьмого скликання о  10 -00 годині    08 серпня 2023 року в адмінприміщенні с.Вознесенське за адресою: вул.Центральна, 43Б, с.Вознесенське.

2.На розгляд сесії винести такі питання :

 

 1.  

Про затвердження «Програми фінансової підтримки архівного відділу Чернігівської районної державної адміністрації на 2023 рік».

Доповідач: начальник фінансового відділу Бакеєва Л.А.

 1.  

Про затвердження  Програми обстеження будівель та споруд для організації надання компенсації  з метою відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації,  з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення» на 2023 рік.

 1.  

Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, зберігання та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Киселівської сільської ради.

Доповідач: начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Ведмідь Т.В.

 1.  

Про внесення змін до рішення 26 сесії 8  скликання Киселівської сільської ради  від 01.06.2023 № 26/VIII-16 «Про затвердження Порядку обліку постраждалих сімей та надання одноразової цільової допомоги на оплату робіт  та послуг, пов’язаних із зведенням тимчасового індивідуального будинку на місці  житла, зруйнованого внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації».

Доповідач: сільський голова Шелупець В.М.

 1.  

Про критичні зауваження, висловлені на зборах громадян  Киселівської територіальної громади.

Доповідач: секретар сільської ради Матюха С.В.

 1.  

Про внесення змін до рішення 27 сесії 8 скликання  Киселівської сільської ради від 30 червня 2023 року   №27/VIII-16  «Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою для будівництва та  обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування».

 1.  

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації з нормативної грошової  оцінки земель населених пунктів, які знаходяться на території Киселівської сільської ради Чернігівського району  Чернігівської області.

 1.  

Про припинення права користування земельною ділянкою, яка була надана в користування рішенням виконкому  Киселівської сільської ради  Чернігівського району Чернігівської області.

 1.  

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) .

 1.  

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки комунальної власності ( за межами населених пунктів) на

території Киселівської сільської ради Чернігівського  району Чернігівської області для сінокосіння і випасання худоби(01.08.)

 1.  

Про надання згоди на зменшення площі  земельної ділянки комунальної власності.

 1.  

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у  власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка),

що розташована  на території   Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

 1.  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для розміщення та експлуатації об’єктів і  споруд телекомунікацій (КВЦПЗ 13.01) ПрАТ «ВФ Україна».

 1.  

Про надання дозволу на розроблення  детального плану для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

(присадибна ділянка).

 1.  

Про надання дозволу на розроблення  детального плану для будівництва і  обслуговування ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель  громадської забудови, які використовуються для здійснення  підприємницької діяльності та іншої

діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) КВЦПЗ 03.10.

 1.  

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за рахунок земель запасу ТОВ «Ей Сі Джі Юкрейн»

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,3995 га на території Киселівської сільської ради ( за межами с. Петрушин) Чернігівського району Чернігівської області.

 1.  

Про затвердження технічної документації  з нормативно грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3995 га для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва, яка  розташована на території Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

 1.  

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення зовнішніх меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

 1.  

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  ТОВ «Лайфселл» в оренду для розміщення  та  експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій

 КВЦПЗ-13.01 на території Киселівської сільської ради  Чернігівського  району Чернігівської області.

 1.  

Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

 1.  

Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

 1.  

Про передачу у власність земельних  ділянок (паю)  у натурі (на місцевості).

 1.  

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки у власність цільове  призначення якої змінюється з  «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

Доповідач: начальник відділу земельних відносин, архітектури та послуг Баглай О.М.

 1.  

Різне.

 

           На сесію запросити депутатів сільської ради, старост,  керівників виконавчих органів ради, керівників закладів, що знаходяться на території сільської ради.

 

Секретар сільської ради                                    Світлана МАТЮХА

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь