Увага! Будьте обережні з вогнем.

Дата: 02.06.2023 13:59

З настанням посушливого періоду та початку літа, збільшується пожежна небезпека в лісах.

За минулу добу на території Чернігівської області зареєстровано 14 пожеж у природних екологічних системах. Необережне поводження з вогнем є основною причиною виникнення цих займань.

Будьте обережними з вогнем. Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття в природних екосистемах, не створюйте смітники, тим більше, не підпалюйте їх. Адже це призводить до масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Перебуваючи на відпочинку завжди дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

• Не кидайте непогашені сірники або цигарки.
  • Перш ніж розпалити багаття, розчистіть місце під нього від сухої трави у радіусі 1- го метра.
  • Не залишайте непогашеного вогнища. Залийте його водою.
  • Не відходьте від нього доти, доки йде дим або пара.
  • Якщо ви помітили пожежу, що починається, намагайтеся загасити її самі підручними засобами. Іноді досить просто затоптати полум’я.
  • Якщо пожежа набрала сили і ви не можете погасити її самотужки, терміново зателефонуйте в оперативно – рятувальну службу за номером «101».Фото без опису