Киселівська громада

Чернігівська область, Чернігівський район

Розроблено електронну версію книги, яка присвячена 1000-літтю Великого князівства Чернігівського

Дата: 15.05.2023 08:45
Кількість переглядів: 92

 

ІНФОРМУЄ

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ Регіональний Центр ПІДВИЩЕННЯ  КВАЛІФІКАЦІЇ

(Сіверський центр післядипломної освіти)

Центром разом із Сіверським інститутом регіональних досліджень та за підтримки фонду Ганнса Зайделя розроблено електронну версію другого видання книги «Владні інституції Чернігово-Сіверщини: ілюстрована історія». Книга присвячена 1000-літтю Великого князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.). Вона засвідчує розвиток державних та самоврядних владних інституцій на теренах Чернігово-Сіверщини як однією з основ України.

Особливість – матеріал подається головним чином не за допомогою тексту, а через зображення – реконструкції, схеми, малюнки, фотографії… В оформленні використані численні архівні матеріали, фотодокументи, реконструкції та зображення артефактів. Порівняно з першим ілюстрованим виданням з`явилися два нові розділи: «Волості та волосні правління» (1797–1917) та «Зміни в місцевому самоврядуванні в 2015–2020 роках на Чернігівщині та постреформенний період». Зокрема, згадані події новітньої російсько-української війни та її вплив на систему управління; тексти всіх інших розділів відредаговані, а їхній зміст розширений та конкретизований.

Цільова аудиторія видання – державні службовців, посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад. Водночас це своєрідний посібник для всіх, хто цікавиться минулим побудови та функціонування владних інституцій на теренах історичної Чернігово-Сіверщини.

Файл із тестом прикріплений до цього листа, в кращій якості книгу можна скачати за посиланням:

http://sivertraining.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/Vladni-instytutsiyi_onovleni_Sajt.pdf


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь