Громадські слухання генерального плану території села Березанка

Дата: 12.04.2023 15:22

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації  12 квітня відбулись громадські слухання генерального плану території села Березанка Киселівської сільської ради Чернігівської області Чернігівського району.
          На слуханнях були присутні Киселівський сільський голова Володимир Шелупець, преставники виконавчих органів Киселівської сільської ради, депутати та представники громадськості.
       Проект генерального плану представляла директор та головний  архітектор ПП «Портал-М» Тетяна Мазур.

Під час обговорення розглянуті питання централізованого водопостачання, каналізації, очисних споруд. Всі зауваження прийняті до відома і враховані.