Киселівська громада отримала спецтехніку від німецької компанії Weidemann

Дата: 05.04.2023 13:40

Киселівська сільська рада отримала два навантажувачі від німецьких благодійників. Вони стануть в нагоді громаді для повсякденних робіт та для усунення наслідків вторгнення рф.

«Дякуємо нашим німецьким партнерам та всім тим, хто були задіяні в цьому процесі. Така техніка є необхідною для розчистки завалів будинків, які зазнали руйнувань внаслідок російської військової агресії. Роботи по відновленню наразі дуже багато. Це і є найголовнішою нагальною проблематикою, і така допомога зараз вкрай важлива», – зазначив заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Синенко під час передачі спецтехніки.

Також він вручив подяки голови ОВА благодійникам та волонтерам, які організували поставку цієї гуманітарної допомоги:

• Alexander Greschner — представнику компанії Wacker Neuson SE;
  • Віктору Забродському — директору ТОВ «Асбуд - Україна»;
  • Андрію Забродському — комерційному директору ТОВ «Асбуд - Україна»;
  • Віктору Кміті — волонтеру.

Навантажувачі Wacker Neuson WL44 надала компанія  Weidemann GmbH, що входить до групи компаній Wacker Neuson Group. Для організації поставки техніки, навчання операторів та подальшого обслуговування, німецька компанія залучила свого дилера ТОВ «Асбуд - Україна».  Безпосередню участь у переговорах приймали волонтери. Підтримку та допомогу щодо оформлення документів і доставки цього гуманітарного вантажу надала Чернігівська ОВА.