Киселівська громада

Чернігівська область, Чернігівський район

Обгрунтування технічні та якісні характеристики товару "МОЛОКО"

Дата: 02.01.2023 10:35
Кількість переглядів: 175

Обгрунтування

Предмет закупівлі: : 15510000-6 Молоко та вершки (15511000-3 Ультрапастеризоване молоко)

 

Закупівля здійснюється у відповідності до вимог Постанови КМУ “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” від 12 жовтня 2022 р. № 1178.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючим на період постачання Товару.

 

021-2015 код 15510000-6 Молоко та вершки  (15511000-3 Ультрапастеризоване молоко (жирність-3,2%)

вироблено відповідно до вимог ДСТУ 2661:2010 Молоко коров’яче питне ультрапастеризоване має бути однорідної в міру щільної консистенції з чистим присмаком пастеризації, без домішок, білого кольору з трохи жовтуватим відтінком, без пригорілого смаку, згірклості та наявного кормового смаку. Не допускається молоко з наявністю осаду, а також зі зміненим смаком, запахом, кольором та консистенцією з дотриманням Сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів (НАССР), які діють на момент проведення процедури закупівлі.

Маркування повинно містити: назву та адресу підприємства-виробника, повну назву продукту, вага нетто, дата виготовлення, термін придатності, данні про харчову та енергетичну цінність, умови зберігання.

Запропонований товар повинен відповідати усім якісним характеристикам, зазначеним у паспорті якості або в інших документах щодо підтвердження якості товарів передбачених чинним законодавством (учасник має надати копії паспортів якості або інших документів, передбачених чинним законодавством України щодо відповідності якості товарів, завірені підписом та печаткою*).

Запропонована продукція харчової промисловості повинна постачатися у спеціальному транспорті з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та згідно правил перевезення продовольчих товарів (надати гарантійний лист, завірені підписом та печаткою* Учасника).

Водій (експедитор), що буде перевозити товар повинен мати санітарну книжку з результатами медичного огляду.

При поставці виявлено Замовником не якісного товару, простроченого терміну придатності товару, будь-чого іншого, що може якимось чином вплинути на якісні характеристики товару, постачальник повинен замінити товар в асортименті та кількості, вказаній в заявці Замовника в найкоротші терміни за свій рахунок (надати гарантійний лист, завірені підписом та печаткою* Учасника).

Надати гарантійний лист, що термін придатності товару на момент поставки повинен складати не менше, 80% від визначеного виробником для даного товару (за підписом уповноваженої особи Учасника та завірений печаткою*).

Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити, з урахуванням под

Дозволи санітарно-епідеміологічної станції та ветеринарної служби, відповідність продукції ГОСТ, ДСТУ,ТУ Переможець торгів надає на кожну партію при поставці товару.

 

Організаційні вимоги

 

Термін поставки товарів : з 01 січня 2023 року до 31 грудня 2023 року.

Умови поставки товару: здійснювати на зазначену адресу за рахунок Постачальника, щотижнево крім суботи та неділі з 08-00 до 12-00 по заявці Замовника, в якій вказується асортимент та кількість товару по кожній окремій поставці.

 

Обсяг закупівлі: 6000 л.

 

Місце поставки товару:

Брусилівський ЗДО - Чернігівський район, с. Брусилів,  вул. Нова, 50;

Брусилівський ліцей - Чернігівський район, с. Брусилів,  вул. Шевченка, 50;

Вознесенська гімназія- Чернігівський район, с. Вознесенське,  вул. Подільська, 1а;

Киселівський ліцей - Чернігівський район, с. Киселівка,  вул. Нова, 1а;

Сновянський ЗДО - Чернігівський район, с. Сновянка,  вул. Лісова, 1-в;

Сновянський гімназія - Чернігівський район, с. Сновянка,  вул. Лісова, 1-в.

 

Очікувана вартість сформована на підставі Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Мінекономіки) № 275 від 18.02.2020 року "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі".

Очікувана вартість закупівлі – 210000,00 грн.

Розмір бюджетного призначення визначений  відповідно до розрахунку кошторису  на 2023 рік.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь