Дотримання громадського порядку у святкові дні

Дата: 30.12.2022 11:22

Відповідно до рішення ухваленого Радою оборони області на своєму черговому засіданні (протокол від 22 грудня 2022 року №17) з метою забезпечення належного рівня публічної безпеки та порядку під час святкування Нового року та Різдва на території району:

- забороняється використання, продаж та запуск піротехнічних виробів: феєрверків, салютів і петард незалежно від класу у період дії воєнного стану;

- не допускається скупчення людей;

- проводяться заходи з посилення охорони громадського порядку, дотримання комендантської години (вона триває з 23.00 до 4.00), порядку переміщення техніки через визначені блокпости, дотримання суб’єктами господарювання (кафе, бари, ресторани, тощо) режиму роботи в умовах обмежень комендантської години.