обгрунтування Технічні та якісні характеристики товару Електорична енергія

Дата: 09.12.2022 11:25

Предмет закупівлі: Електрична енергія, код за  ДК 021:2015 09310000-5 - Електрична енергія.

Закупівля здійснюється у відповідності до вимог Постанови КМУ “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” від 12 жовтня 2022 р. № 1178.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючим на період постачання Товару.

Учасник повинен забезпечувати дотримання загальних та гарантованих стандартів якості постачання електричної енергії, в тому числі, що передбачені згідно Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженого постановою НКРЕКП від 12.06.2018 р. № 375 (надалі – Порядок 375), Закону України «Про ринок електричної енергії» (надалі - Закон про ринок), Правил роздрібного ринку електричної енергії (надалі - ПРРЕЕ), інших нормативно-правових актів.

Особливі вимоги до предмету закупівлі.

Постачання електричної енергії споживачу регулюється чинним законодавством України:

• Кодексом систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310;

• Кодексом системи передачі, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 309;

• Законом України від 13.04.2017 № 2019-VIII «Про ринок електричної енергії»;

• Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 312.

Мета використання товару: для задоволення потреб у споживанні електричної енергії об’єктів Замовника.

Вимоги щодо якості електричної енергії.

Параметри якості електричної енергії в точках приєднання Споживача у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014. Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення (EN 50160:2010, IDT).

Оцінка відповідності показників якості електричної енергії проводиться на проміжку розрахункового періоду, рівного 24 годинам.

Обсяг закупівлі: 119500 кВт.

Очікувана вартість сформована на підставі Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Мінекономіки) № 275 від 18.02.2020 року "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі".

Очікувана вартість закупівлі – 717000,00 грн.

Розмір бюджетного призначення визначений  відповідно до розрахунку кошторису  на 2023 рік.