Вітаємо з Днем Місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 12:50

Шановні  колеги, депутати, працівники  і ветерани органів місцевого самоврядування !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята - Дня місцевого самоврядування.

Спроможне та ефективне місцевого самоврядування -  один із основних  елементів  успішної держави. Життя стверджує, що не може бути справжньої демократії без порядку, держави – без належного контролю, а повноцінного самоврядування – без необхідного обсягу повноважень і матеріально-фінансових ресурсів.

Місцеве самоврядування  у житті громадян відіграє значно більшу роль, ніж будь-які центральні чи місцеві органи виконавчої влади, тому що народна влада не над громадою, а для громади та в інтересах громадян.

Представляти інтереси громадице велика відповідальність. Висловлюю щиру вдячність депутатам сільської ради, працівникам органів місцевого самоврядування, активістам місцевого самоврядування  за самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.   Зичу усім, хто працює на благо жителів  нашої громади миру, оптимізму, твердості духу, міцного здоров'я, добробуту, наснаги, витримки, родинного затишку та здійснення  найсміливіших мрій і сподівань.

Україну будує кожен із нас своїми вчинками, працею і системою цінностей. То ж наше майбутнєлише в  наших руках !

Зі святом усіх нас!