Про початок громадського обговорення «Плану  оптимізації мережі закладів освіти Киселівської сільської ради на 2023-2026 роки»

Дата: 01.09.2022 08:41

Про початок громадського обговорення

« Відділ освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області оголошує про початок громадського обговорення «Плану  оптимізації мережі закладів освіти Киселівської сільської ради на 2023-2026 роки», яке буде тривати впродовж одного року з часу оприлюднення цього оголошення.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі з поміткою «Громадське обговорення»,  за адресою: 15530, с.Киселівка, вул. Молодіжна 10, Чернігівський район, Чернігівська область.

Обов’язково зазначати особу заявника та її контактну інформацію »

План оптимізації мережі закладів освіти Киселівської сільської ради на 2023-2026 роки