Про скликання дев’ятнадцятої сесії восьмого скликання Киселівської сільської ради

Дата: 04.08.2022 18:28

КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

04 серпня

2022 року

с. Киселівка                         №

Про скликання девятнадцятої  сесії восьмого

скликання Киселівської сільської ради

Відповідно до  пункту 8 частини 4 статті 42, частини 10 статті 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Киселівської сільської ради VІІІ скликання

ЗОБОВ’ЯЗУЮ

1.Скликати  дев’ятнадцяту   сесію восьмого скликання о  10 -00 годині    15 серпня 2022 року в адмінприміщенні с.Вознесенське за адресою: вул.Центральна, 43Б, с.Вознесенське.

2.На розгляд сесії винести такі питання :

1.

Про засудження збройної агресії  Російської                                              Федерації проти України та підтримку                                     територіальної цілісності і незалежності.

Доповідач: сільський голова Шелупець В.М.

1.

Про виконання Програми попередження  дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах Киселівської сільської ради Чернігівського району  Чернігівської області на 2021-2024 роки  у 2021 році.

1.

Про виконання Програми надання одноразової      допомоги  дітям-сиротам  і   дітям,  позбавленим батьківського піклування, яким у 2021-2022 роках виповнюється 18 років  у 2021 році.

Доповідач: в.о. начальника служби у справах дітей Алієва В.А.

1.

Про виконання «Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров´я на 2021 рік.

Доповідач: заступник головного бухгалтера  відділу бухгалтерського обліку та звітності Протченко І.М.

1.

Про виконання програми забезпечення безоплатним харчуванням дітей із сімей учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на 2021 рік.

1.

Про зміну назв закладів загальної середньої освіти Киселівської сільської ради.

Доповідач: начальник відділу освіти, культури, сімї, молоді та спорту Конюший В.А.

Про внесення змін до рішення  «Про бюджет Киселівської сільської

територіальної громади на 2022 рік»  (від 21.12.2021 №15/VIII-38, від 28.01.2022 №16/VIII-35, від 20.05.2022 р. № 17/VIII-11 ).

Доповідач:начальник фінансового відділу Бакеєва Л.А.

1.

Про надання згоди на зменшення площі земельної ділянки.

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості) для ведення фермерського господарства, яка перебуває у нього в оренді,загальною площею 28,6258 га кадастровий номер 7425588700:09:000:5487, розташованої за межами населеного пункту

с.Терехівка на території Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

1.

Про затвердження технічної документації з  нормативно грошової оцінки земель с. Новоселівка Чернігівського району  Чернігівської області.

1.

Про затвердженння технічної документації з  нормативно грошової оцінки земель  с. Киселівка  Чернігівського району  Чернігівської області.

1.

Про припинення права користування земельною ділянкою, яка була надана в користування рішенням виконкому  Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

Доповідач: землевпорядник Баглай О.М.

Різне.

На сесію запросити депутатів сільської ради, старост,  керівників виконавчих органів ради, керівників закладів, що знаходяться на території сільської ради.

Сільський голова                                                        Володимир ШЕЛУПЕЦЬ