В області змінено тривалість комендантської години

Дата: 07.06.2022 16:09

У Чернігівській області з 07 червня комендантська година триватиме з 23:00 до 04:00 год.

Відповідне розпорядження №204 видав сьогодні, 07 червня, начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

Як і раніше, в цей період заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях. У випадку крайньої потреби — мати при собі документи, що посвідчують особу, чи спеціальну перепустку.

Нагадуємо, що громади можуть самостійно приймати рішення стосовно встановлення термінів комендантської години. Обов’язково — попереднє погодження з головою районної військової адміністрації.

Контролюють дотримання комендантської години поліцейські та військові.