З Днем Єднання.

Дата: 16.02.2022 15:00

На виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 « Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», яким 16 лютого оголошено "Днем єднання",  з метою виховання в учнів патріотизму, любові до України, в усіх закладах загальної середньої освіти Киселівської ТГ були проведені класні виховні заходи, загальношкільні лінійки під гаслами «Ми єдині!», «Україна єдина», «Україна наша єдина».

Зокрема,  в Киселівському НВК проведено інформаційну лінійку з історії України, відбувся флеш-моб під назвою : . Біля школи майорить жовто- блакитний прапор!