Киселівська громада

Чернігівська область, Чернігівський район

Державна служба зайнятості інформує

Дата: 24.01.2022 09:02
Кількість переглядів: 959

Фото без опису

У 2021 році – 436 працевлаштованих

  • Саме стільки громадян знайшли роботу за направленням Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості, з них майже 13 % - оперативно, до набуття статусу безробітного.

  • Із загальної чисельності працевлаштованих одна безробітна учасниця АТО отримала виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

  • На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування працевлаштовані 9 безробітних, з яких 2 особи недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, 7 працевлаштовані субєктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

  • На замовлення роботодавців, а отже з гарантією працевлаштування упродовж минулого року організовувалось професійне навчання безробітних. Протягом минулого року опановували нову професію та підвищували кваліфікацію 102 безробітних. Навчалися вони не лише безпосередньо у роботодавців на майбутніх робочих місцях, а й у Сумському та Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

  • Дієвою формою матеріальної підтримки безробітних є громадські та інші роботи тимчасового характеру, до участі в яких залучено 121 безробітну особу, 16 з них працевлаштовано після проведення громадських робіт. Активно в цьому напрямку Чернігівська районна філія співпрацювала з Михайло-Коцюбинською, Киселівською, Олишівською, Киїнською, Новобілоуською, Іванівською територіальними громадами, в результаті чого укладено 29 договорів та витрачено 600,0 тис. грн., з них місцевими бюджетами профінансовано 579,3 тис. грн.,  Фондом- 20,8 тис.грн.

  • Загалом торік послугами Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості скористалися понад 1,2 тис. безробітних громадян, що перебували на обліку.

  • Протягом 2021 року 210 роботодавців звернулись до Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості для підбору персоналу. Вони надали 628 вакансій, 375 з яких були укомплектовані. Середній розмір заробітної плати у вакансіях склав 7632 грн.

  • Станом на 1 січня 2022 року на обліку у Чернігівській районній філії налічувалось 291 безробітна особа. Водночас роботодавці потребували 38 працівників. Отож, на кожне вільне робоче місце претендувало 8 осіб.

 

За інформацією Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь