У Киселівській сільській раді відбувся дистанційний огляд – конкурс читців та поетів – аматорів

Дата: 28.12.2021 20:53

Вперше у Киселівській сільській раді відбувся дистанційний огляд – конкурс читців та поетів – аматорів Киселівської сільської ради «Поетична зима».

Результати конкурсу:

Володарем  Гран-Прі стала Орел Анна Олексіївна, учениця Вознесенського НВК.

Лауреат І місця у І віковій категорії (6-12 років) - Білоконська Анастасія Сергіївна;

Лауреатами ІІ місця у І віковій категорії стали -  Скороход Олександра Сергіївна та Мандрико Роман Вікторович.

Лауреатами І місця у ІІ віковій категорії (13-18 років) стали - Мала Ангеліна Володимирівна та  Склярова Дар’я Михайлівна.

Лауреатом І місця у ІІІ віковій категорії (19-25 років) став - Орел Андрій Миколайович.

Лауреатом І місця у ІV віковій категорії (26-40 років) стала - Наконечна Наталія Володимирівна.

Учасниками у V віковій категорії (41рік і старше) стали Шеремет Людмила Михайлівна та Білоус Раїса Михайлівна.  На жаль учасники не змогли в силу віку записати відео, але конкурс їх надихнув на створення особистих віршів на зимову тематику( у світлинах Ви маєте змогу почитати їх вірші).

Всі учасники, завдяки фінансовій підтримці спонсорів,  отримали невеликі подаруночки за старанність та творчий прояв.

Дякуємо всім за участь! Маємо надію що на наступний дистанційний конкурс нас буде в рази більше!

--

З повагою, відділ освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Киселівської громади Чернігівського району Чернігівської області!