Служба у справах дітей Киселівської сільської ради шукає патронатних вихователів.

Дата: 20.12.2021 11:45

Хочете зробити турботу про дітей своєю роботою? Тоді ця вакансія для вас.

Патронатний вихователь - покликаний тимчасово піклуватися про дитину, яка з різних причин не може мешкати зі своєю родиною. Соціальні служби тим часом проводять комплексну роботу з біологічними батьками, щоб повернути дитину до рідних, або шукають дитині усиновителів чи опікунів.

Робота патронатного вихователя - постійна, термін перебування кожної дитини в родині патронатного вихователя - тимчасовий (3-6 місяців). Після вирішення ситуації однієї дитини, патронатному вихователю передають на тимчасове піклування іншу дитину, яка потребує допомоги.

Що потрібно робити?

• надавати дитині тимчасовий прихисток у своєму домі, піклуватися про неї,
  • створювати дитині на цей час умови для повноцінного навчання і розвитку,
  • оточувати дитину доброзичливою атмосферою, допомагати дитині пережити травму чи стрес,
  • забезпечувати доступ до необхідних дитині послуг (наприклад, якщо дитина має порушення розвитку, відвідувати з нею заняття в реабілітаційному центрі, тощо)

Хто може стати патронатним вихователем?

• особа, яка досягла повноліття;
  • має громадянство України;
  • має досвід виховання дитини (досвід виховання власної дитини або педагогічний досвід);
  • має відповідні умови для перебування дитини/дітей (власне житло з окремою кімнатою для дитини);
  • має згоду від усіх членів своєї родини, які проживають у помешканні, доглядати тимчасово влаштовану дитину;
  • має бути працевлаштованим лише як патронатний вихователь і не мати підробітку, щоб знаходитися поруч із дитиною постійно.

Що отримує патронатний вихователь?

• щомісячну оплату праці у розмірі десять прожиткових мінімумів для осіб працездатного віку (в разі влаштування дитини віком до 1 року, двох і більше дітей оплата збільшується на 10 відсотків на кожну дитину);
  • офіційне працевлаштування та страхові внески;
  • виплати на утримання дитини, яка перебуває під патронатом у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, для дитини з інвалідністю - 3,5;
  • супровід соціальних працівників, психологічну підтримку.

Бути патронатним вихователем – це неоціненна допомога дитині в її кризовий період. Покращити чиєсь життя реально навіть за короткий час. Бо турбота змінює.

Дізнатися більше про патронат та інші форми сімейного виховання можна за посиланням

Якщо ви зацікавлені стати патронатним вихователем, звертайтесь у Службу у справах дітей Киселівської сільської ради.

Місце реєстрації: 15530, Чернігівська область, Чернігівський район, с.Киселівка, вул. Молодіжна, буд.10.

Фактичне місце знаходження: 15535, Чернігівська область, Чернігівський район, с.Вознесенське, вул.Центральна, буд. 43б.

код ЄДРПОУ 44342470                 e-mail: kiselivka_ccd@ukr.net

Телефон: +38 (063)-642-10-01