З Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2021 14:19

Щиро вітаю вас з 30-ю річницею створення  Збройних сил України.

Саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада затвердила два значущих закони Про оборону України та Про Збройні сили України, а за два роки ухвалено рішення відзначати День Збройних сил України щорічно 6 грудня.

Вже ввосьме  День Збройних Сил України відзначається в умовах війни, коли  тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки героїчно із зброєю в руках захищають свою Батьківщину. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом – пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Саме у цей складний час ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з вами ми змогли збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну.

Вірю, що українські Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.

Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими!

Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових!

Здоров’я і добробуту вам! Миру і злагоди!

Переконаний, що Україна переможе.

Слава Україні! Слава її захисникам!

Киселівський сільський голова                                     Володимир Шелупець