День села в Брусилові!!!

Дата: 21.09.2021 14:50

День села в Брусилові!!!

19 вересня в селі Брусилів відбулося святкування дня села. На святі були присутні керівники Киселівської сільської ради, жителі села, запрошені, гості. Урочисту программу підготували Наталія Губко та Микола Лимар.

У святкуванні дня села брали участь гурт «ФАДІЄЗ», ансамбль «Берегиня», музично-драматичний гурт Брусилівського клубу, дует «Гармонія». Проводилися майстер-класи для дітей: кляксографія, вироби з мастіки, бісероплетіння, туризму,аквагриму. Дітей пригощали безкоштовно солодкою ватою. На свято був запрошений веселий ведмідь-аніматор.

За кошти спонсорів пригощали юшкою, кашою, напоями.

Навіть погода посприяла святкуванню дня села.

Люди залишилися задоволені.