Навчальні збори з територіальної оборони

Дата: 07.05.2021 16:09

З 12 травня  по 26 травня 2021 року триватимуть планові навчальні збори з територіальної оборони. На збори буде залучено понад 2000 військовозобов'язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування “Північ”.

Базові табори розміщуватимуться в межах Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького, Новгород-Сіверського та Корюківського районів та безпосередньо в місті Чернігові.

Основними навчальними цілями планових зборів визначено удосконалення рівня умінь і практичних навичок командирів, штабів та особового складу підрозділів територіальної оборони області щодо управління підрозділами, підвищення індивідуальних навичок військовозобов’язаних щодо виконання визначених завдань на реальних об’єктах регіону.

Навчання резервістів є звичною практикою для всіх європейських країн, у тому числі для України. Подібні навчання проводилися й раніше (у 2018 році).

Виходячи з цього, з метою недопущення соціальної напруги серед населення, пропонуємо:

- на сайтах територіальних громад розмістити інформацію про проведення навчальних зборів з територіальної оборони;

- висвітлити дану інформацію на сторінках територіальних громад у соціальних мережах;

- розмістити пости про проведення навчальних зборів на сторінках у соціальних мережах голів територіальних громад та керівників інформаційних служб;

- долучити до розміщення постів про проведення навчань з територіальної оборони у соціальних мережах учасників АТО, депутатів, підприємців і впливових осіб громад.