Прийнято бюджет Киселівської громади на 2021 рік

Дата: 27.12.2020 06:57
Кількість переглядів: 2039

24  грудня   під  керівництвом  голови  громади Володимира Шелупця відбулось пленарне засідання другої сесії восьмого скликання Киселівської сільської ради.

Ключовим   питанням   порядку   денного стало прийняття бюджету громади на 2021 рік.

Головний   фінансовий   документ     був   розроблений під керівництвом головного бухгалтера Вознесенської сільської ради Людмили Бахеєвої за участі бухгалтерів сільських рад, які ввійшли до складу Киселівської громади, та детально опрацьований на засіданні постйної комісії з питань комунальної власності, фінансів, бюджету, регіонального розвитку та  інвестицій під керівництвом Олександра Буцка.

Бюджет   об’єднаної   громади  на 2021 рік сформований відповідно до вимог Податкового та Бюджетного кодексів України, з урахуванням фактичних надходжень до бюджетів Киселівської, Вознесенської, Боромиківської, Терехівської та Петрушинської сільських рад в 2020 році.

Головним кошторисом громади визначено доходи сільського бюджету в сумі понад 47 мільйонів гривень.

Власних  надходжень  громади  достатньо  щоб забезпечити сталий розвиток всієї громади.

За потреби в бюджет вноситимуть зміни.

Крім   бюджету,  депутатами    були затверджені   регламент   ради, повноваження старост та постійних комісій; розглянуті питання передачі у власність громади освітніх закладів, затвердження штатних розписів закладів культури, земельні питання та введення посад старост в селах Петрушин та Брусілів.