Чернігівський районний відділ Управління ДСНС України у Чернігівській області інформує

Дата: 18.08.2020 10:40

14 серпня 2020

13 серпня рятувальники Чернігівського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області провели рейдове відпрацювання приватного житлового сектору.

Під час роботи рятувальники відпочиваючим та мешканцям житлового сектору сіл Ягідне, Іванівка та Количівка довели основні вимоги безпеки життєдіяльності, алгоритм дій у разі їх виникнення. Крім того, рятувальники наголосили про недопущення залишення дітей без нагляду, першочергові дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, дотримання заходів безпеки відпочинку біля водойм та обережного поводження з вогнем під час перебування у лісопаркових зонах. Для того, щоб жителі району змогли більш детально ознайомитись із заходами безпеки, рятувальники надали їм тематичні листівка та пам’ятки.

У випадку виявлення вибухонебезпечного предмету чи зовні схожого на нього необхідно:

• при виробництві земляних чи інших робіт - зупинити роботу;
  • добре запам¢ятати місце виявлення предмета;
  • установити попереджувальні знаки чи знаки огородження;
  • негайно повідомити про небезпечну знахідку службу порятунку

за телефоном 101.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

• брати в руки;
  • наносити по них удари;
  • починати спроби до розбирання;
  • переносити чи перекачувати їх з місця на місця на місце;
  • поміщати в багаття чи розводити вогонь над ними;