ГОЛОВА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Шелупець Володимир Михайлович

Народився 7 березня 1968 року в селі Снов’янка, Чернігівського району, Чернігівської області. Закінчив Брусилівську середню школу. З 1986 р. по 1988 р. проходив військову службу в прикордонних військах. Закінчив з відзнакою Ніжинський Ордена Знак Пошани технікум механізації сільського господарства, згодом Національний аграрний університет міста Києва, за спеціальністю інженер-механік.

Трудовий шлях розпочав трактористом колгоспу «Десна», працював комбайнером, інженером з трудових процесів, керуючим відділенням №3 с.Моргуличі, с. Петрово.

В 1998 році обраний на посаду Боромиківського сільського голови, де і працював до обрання на посаду Киселівського сільського голови, безпартійний.