14 Жовтня, 2024 р., 08:11
09 жовтня 2024 року  відбулося засідання атестаційної комісі ІІ рівня відділу освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.
03 Вересня, 2024 р., 08:10
29 серпня 2024 року  на базі  Киселівського ліцею відбулася серпнева  педагогічна конференція «Освіта, освітяни – незламні у війні».
03 Вересня, 2024 р., 08:07
27 серпня 2024 року відбулося третє засідання робочої групи з питань оптимізації мережі закладів освіти Киселівської сільської ради. Відкрила засідання голова робочої групи, заступник сільського голови  з питань діяльності  виконавчих органів влади Киселівської сільської ради, яка ознайомила присутніх з порядком денним.
23 Серпня, 2024 р., 19:06
День Незалежності України - щорічне свято в Україні, яке відзначають 24 серпня з нагоди ухвалення у 1991 році Акта проголошення незалежності України. Цим документом, який був затверджений позачерговою сесією Верховної Ради УРСР, проголошено створення самостійної української держави.
11 Червня, 2024 р., 14:34
Презентація засідання робочої групи