Жіночий консорціум України запрошує учасниць на III хвилю програми відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області

Дата: 25.07.2024 10:58

Для мешканок Чернігівської області, що повернулися, та жінок – внутрішньо-переміщених осіб ГО «Жіночий консорціум України» оголошує III хвилю програми з відновлення та створення малого бізнесу. До програми можуть долучитися мешканки приймаючих громад: Іванківської, Киселівської та м. Чернігів та жінки- ВПО, що проживають у цих громадах.

Програмою передбачені:

• 2-х денний тренінг з власної справи, що проходитиме у м.Чернігові

• Наставництво для учасниць, які пройшли тренінг

• Міні-грантове обладнання для тих учасниць, які бізнес-плани будуть оцінені та відібрані комісією згідно критеріїв програми.

До участі запрошуються ті жінки ВПО, а також мешканки вище згаданих громад, хто належить хоча б до однієї з цих груп:

• Особи, чий бізнес постраждав від війни (закрили бізнес або призупинили діяльність) і які бажають відновити підприємницьку діяльність

• Особи із малозабезпечених сімей

• Мами-одиначки

• Багатодітні мами

• Жінки, які є головами родини

• Особи з домогосподарств, в яких є один або більше членів сім’ї з інвалідністю/ хронічними захворюваннями,

• Особи з домогосподарств з людьми похилого віку АБО на утриманні людей похилого віку,

Всіх тих, які відповідають критеріям і які мають намір пройти навчальну програму, просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/WkXPgXFRvKuN2dZD7

Якщо вам краще подати заявку електронною поштою, надсилайте запит на електронну адресу: lv140473@ukr.net та anna_karmazina@proton.me, із темою листа «Заявка на СЕД».

Розмір гранту становить 75 000 грн.

Грантова грошова допомога надається на обладнання.

На конкурсній основі будуть підтримані 60% бізнесів.

Важливо зазначити, що тим, хто вже отримав грант у першій або другій хвилях, подаватися повторно заборонено.

Крайній термін подачі заявки – 28 липня 2024 р. до 21.00 годин.

Увага:

1. Не всі , хто звернулися, будуть запрошені до участі у Програмі.

2. Участь у Програмі – безкоштовна

3. В місці проведення заходів буде створений простір,дружній до дітей.

Довідка: Програма соціально-економічної допомоги (СЕД) з відновлення малого бізнесу виконується Громадською організацією Жіночий Консорціум України, яка працює в Україні з 2001 р. Програма є частиною Проекту, що впроваджується за підтримки OXFAM GB6, і пропонує у своїй частині навчання та менторство у власній справі для внутрішньо-переміщених жінок, які перебувають в оголошених приймаючих громадах Київської та Чернігівської областях та мешканок цих приймаючих громад, які постраждали від війни.

З найкращими побажаннями,

Слава Україні!