Киселівська територіальна громада отримала чергову міжнародну технічну допомогу від наших надійних партнерів — ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та GIZ Ukraine

Дата: 13.06.2024 09:55

12 червня у рамках реалізації Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe: фаза ІІ» міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні/Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ),  Киселівська територіальна громада отримала чергову міжнародну технічну допомогу від наших надійних партнерів — ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та GIZ Ukraine — новий сучасний Mercedes-Benz Sprinter. Цей якісний транспортний засіб значно покращить роботу нашої громади, поліпшить надання послуг та забезпечить більш ефективне обслуговування її мешканців.

Киселівська сільська територіальна громада  щиро дякує своїм постійним партнерам, пані Ірині Кудрик, керівниці регіонального офісу ««U-LEAD з Європою» у Чернігівській області, за активну та системну підтримку громади у цей непростий для кожного з нас час. Такі ініціативи є дуже важливими для підвищення рівня життя людей у громаді, розвитку інфраструктури. Співпраця з ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та GIZ допомагає подолати наслідки воєнних дій, сприяє відновленню та розвитку нашої громади. Велика подяка Вам за постійну допомогу та підтримку!

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

ULEAD з Європою в Чернігівській області