Чернігівський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області інформує

Дата: 12.06.2023 15:18

Чернігівський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області є уповноваженим органом з питань пробації, що здійснює діяльність відповідно до чинних нормативно-правових актів на території Чернігівського району.

Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі (далі - клієнт пробації), та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Метою діяльності органів пробації є забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом надання необхідної підтримки та допомоги клієнту пробації із залученням спеціалістів різних служб та організацій, надання суду інформації, що характеризує клієнта, а також здійснення нагляду і контролю, аби уникнути вчинення ним повторних правопорушень.

Пробація ефективний помічник громади, яка дбає про безпеку людей. Ефективність пробації залежить від того, наскільки громада їй довіряє і допомагає виконувати завдання пробації.

Контактні дані Чернігівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області:

• назва відділу – Чернігівський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області,
  • адреса розташування: 14000, м. Чернігів, вул. Реміснича, буд. 2,
  • електронна пошта chn4@probation.gov.ua
  • посилання на сторінку у Facebook https://www.facebook.com/groups/821024805475237.