Киселівська громада

Чернігівська область, Чернігівський район

Працівники Киселівської сільської ради

КЕРІВНИЦТВО

Шелупець Володимир Михайлович – сільський голова

Матюха Світлана Василівна – секретар сільської ради

Грабина Володимир Володимирович – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

Шелупець Олександр Іванович – керуючий справами

Білоус Микола Андрійович – староста сіл Терехівка, Малинівка, Стаси, ТовтолісПетрушин

Барбаш Юрій Григорович – староста сіл Вознесенське, Новоселівка

Нагорний Олександр Іванович – староста Боромиківського старостинського округу (с.Боромики, с.Снов'янка, с.Петрове, с.Моргуличі)

 

ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ

Бакеєва Людмила Анатоліївна – начальник відділу

Воїнова Олена Володимирівна – заступник начальника відділу

Буштрук Оксана Сергіївна – головний бухгалтер

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Конюший Володимир Анатолійович – начальник відділу

Антоненко Володимир Миколайович – головний спеціаліст  відділу

Рахільчук Анастасія Володимирівна – старший інспектор-методист

 

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

Кость Людмила Миколаївна  начальник відділу - головний бухгалтер

Протченко Ірина Миколаївна – заступник головного бухгалтера

Губко Олена Миколаївна – головний спеціаліст

Орел Лариса Олексіївна – старший інспектор – бухгалтер

Воробей Олена Борисівна – старший інспектор – бухгалтер

Дідок Оксана Петрівна – старший інспектор – бухгалтер

 

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОСЛУГ

Лучко Олександр Віталійович – начальник віддіду

                                                            – заступник начальника відділу

Максименко Ірина Олександрівна  – головний спеціаліст

                                                            – головний спеціаліст

                                                            – спеціаліст

Баглай Олена Миколаївна – спеціаліст II категорії – землевпорядник

Костюк Тетяна Миколаївна – оператор компютерного набору

 

ВІДДІЛ ЮРИДИЧНО-КАДРОВОЇ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ

Рем Валерія Олександрівна – начальник відділу

Зеляк Вікторія Русланівна – головний спеціаліст

Волков Олександр Сергійович – оператор компютерного набору

Яцина Валентина Юріївна – спеціаліст

Крикол Людмила Дмитрівна – діловод

Рибочко Світлана Петрівна – діловод

Соя Ольга Василівна – діловод

Сисоєва Валентина Григорівна – діловод

Гаєва Світлана Олександрівна – старший інспектор – паспортист, завідувач ВОБ

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Тісєєва Тетяна Олександрівна  начальник служби

Алієва Віта Анатоліївна – спеціаліст

ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ПЕРСОНАЛ

Калюжна Наталія Миколаївна – прибиральник службових приміщень

Лавриненко Лариса Леонідівна – прибиральник службових приміщень

Гребун Ольга Леонідівна – прибиральник службових приміщень

Кондратенко Людмила Олександрівна – прибиральник службових приміщень

Білоус Любов Василівна – прибиральник службових приміщень

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь