20 лютого ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 16:40

20 лютого ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, українців, які змінили хід історії нашої держави та загинули у Києві на Майдані.   Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у своїй державі, за країну  Україну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Минуло вже вісім років від того, як у Києві відбулися  страшні події, що навіки закарбувалися в трагічній, але героїчній історії нашої країни.  Патріоти нашої держави  гинули та не здавались. Всіх їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній, незалежній, європейській  країні.

Революція Гідності змінила не тільки країну. Вона змінила кожного з нас. В державі народилася нація, яка не дасть розділити свою землю і стоятиме за Україну до останнього.

Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв та не зрадити ідеали Революції Гідності. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв європейське майбутнє для кожного з нас.

Вічна пам’ять Героям! Будьмо гідними їхнього подвигу.

Бережімо Україну!