Киселівська громада

Чернігівська область, Чернігівський район

ДО УВАГИ, ОПІКУНІВ, ПІКЛУВАЛЬНИКІВ!

Дата: 24.01.2022 21:55
Кількість переглядів: 1075

Фото без опису

ДО УВАГИ, ОПІКУНІВ, ПІКЛУВАЛЬНИКІВ!

ПРО НАДАННЯ ЩОРІЧНОГО ЗВІТУ

Служба у справах дітей  Киселівської сільської ради, нагадує, опікунам, піклувальникам, що до01.02.2021 необхідно надати обов’язковий щорічний звіт опікуна, піклувальника за 2021 рік

У звіті необхідно відобразити всі дії на протязі року по захисту прав  і інтересів підопічного, в тому числі по збереженню їх майна, здійснення повного медичного обстеження підопічного у відповідності до пункту  4.11 Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім'ї та молоді Міністерства освіти і науки Міністерства охорони здоров’я України Міністерства праці та соціальної політики України     № 34/166/131/88 від 26.05.1999 (далі - Правила), опікуни (піклувальники) подають щорічно, не пізніше 1 лютого, до органів опіки та піклування звіт про свою діяльність за минулий рік щодо захисту прав та інтересів підопічних, у тому числі щодо збереження належного їм майна та житла.

                У відповідності до пункту 4.3. Правил, опікуни (піклувальники) над неповнолітніми зобов’язані виховувати підопічних у дусі загальноприйнятих моральних норм, піклуватися про їх здоров’я, духовний і фізичний розвиток, навчання, готувати їх до праці та самостійного життя, захищати їх права та інтереси.

                Відповідно до абзацу 2 пункту 4.3. Опікун (піклувальник) повинен раз на рік здійснювати повне медичне обстеження підопічних.

                Згідно пункту 4.7. Правил, опікун не має права без дозволу органів опіки та піклування укладати угоди, а піклувальник - давати згоду на їх укладання, якщо вони виходять за межі побутових.

  

Начальник Служби                                                      Тетяна ТІСЄЄВА

 

ДОДАТОК 1 - ЗВІТ опікунів (піклувальників) про діяльність щодо забезпечення прав та інтересів малолітніх (неповнолітніх) підопічних за 20____ рік


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь