З Днем Соборності України

Дата: 21.01.2022 11:30

Шановні жителі Киселівської громади!

Вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Соборності України!

22 січня 1919 року відбулась історична подія, до якої віками прагнули наші пращури – об’єдналися Схід і Захід України. Саме цього дня  був ухвалений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. І постала єдина соборна Українська держава!

Відтоді День Соборності нагадує нам про те, що Україна не розділена, що взаємна повага і підтримка, спільність в цілях і діях всього нашого суспільства є гарантією успіху Української держави в цілому, благополуччя і добробуту кожного громадянина.

Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень. Хай любов до рідного краю і надалі згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання України.

Пишаймося, що ми українці! Слава Україні – соборній, єдиній, неподільній! Слава її Героям!

З повагою,

Киселівський сільський голова                                       Володимир ШЕЛУПЕЦЬ