14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 14.12.2021 16:53

Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та самовідданості. Тож у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч, хто відвів біду від прийдешніх поколінь. Висловлюємо слова щирої подяки усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

*Нажаль немає світлин із привітання Боромиківського та Терехівського округів, але Киселівська сільська рада за фінансової допомоги спонсорів приділила увагу всім учасникам Чорнобильської катастрофи!

Дякуємо кожному з Вас! ДЯКУЄМО!

Фото без описуФото без описуВід

Фото без описуФото без опису

Віділ освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Киселівської громади Чернігівського району Чернігівської області!